KONST / Litografier / Färglitografi 14332082
nr 1433 2082
Knut Swane
(f. 1951), Norge
Fågel. Signerad, numrerad 95/150, daterad -84. Färglitografi, bildmått: 86x60, yttermått inklusive ram: 103x76 cm
Knut Swane, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:34:06
500 kr
22 nov